پرش به محتوا

آریا اطلس سورین

AriaAtlassorin

درایر

مدارک آریا اطلس سورین

انواع درایر

شرکت صنعتی و خدماتی آریا اطلس سورین به منظور ارائه مطلوب خدمات کمپرسور و تجهیزات جانبی آن با برندهای مطرح دنیا و تهیه قطعات یدکی با کیفیت ، پا به عرصه فعالیت در صنعت کشور گذاشته است . هدف اصلی شرکت رضایت مندی مشتری و ارائه سریع تر و مطلوب خدمات میباشد.

متن سربرگ خود را وارد کنید

امکانات و تجهیزات درایر های جذبی

تعمیر و فروش انواع داریر در شرکت آریا اطلس سورین

......

امروزه با توجه به گسترش روز افزون استفاده از کمپرسور های هوای فشرده (پیستونی، اسکرو) در انواع صنایع کوچک و بزرگ و همچنین لزوم داشتن هوای فشرده پاک و تمیز و خالی از هر گونه آلاینده های محیطی و رطوبت آب و روغن، مصرف کنندگان سیستم های هوای فشرده را مجاب به استفاده از درایر کمپرسور هوا یا خشک کن صنعتی کرده است. استفاده از درایر کمپرسور باد موجب جلوگیری از ایجاد رطوبت و زنگ زدگی در سیستم لوله کشی انتقال هوای فشرده و همچنین جلوگیری از آسیبب و خرابی ابزار های پنوماتیکی متصل به سیستم هوای فشرده کمپرسور می شود. استفاده از درایر کمپرسور باد یکی از گام های اساسی و مهم در پاکی و تمیزی هوای فشرده خروجی از پمپ باد می باشد، ولی باید به این نکته نیز توجه کرد که گام بعدی که مکمل گام اولیه می باشد، استفاده از تله آبگیر کمپرسور و میکروفیلترهای اولیه و ثانویه کمپرسور می باشد که درصد خلوص پاکی و تمیزی هوای فشرده را تا 99 درصد افزایش خواهد داد.
مزایای درایر کمپرسور

افزایش کیفیت هوای فشرده افزایش راندمان سیستم جلوگیری از آسیب رسیدن به تجهیزات مصرفی جلوگیری از زنگ زدگی و پوسیدگی لوله های انتقال هوای فشرده جلوگیری از آسیب رسیدن به لوازم و ادوات پنوماتیکی افزایش کیفیت محصول تولیدی

معیار های تمیزی هوای فشرده

از جمله مهم ترین مواردی که به هنگام بررسی کیفیت هوای فشرده می بایست مورد بررسی قرار گیرد عبارتند از:

یکی از انواع درایر کمپرسور باد، درایر تبریدی می باشد که بعد از کمپرسور هوای فشرده از نوع پیستونی یا اسکرو قرار می گیرد و به وسیله سرد کردن هوای خروجی از پمپ باد باعث میعان و کندانس شدن بخار آب و بخار روغن موجود در هوای فشرده می شود که از این طریق بخار به مایع تبدیل شده و به وسیله اتودرین از درایر تبریدی خارج می گردد. درایر تبریدی کمپرسور توانایی جذب رطوبت تا نقطه شبنم حداقل 3 درجه سانتیگراد را دارا هستند و برای مقادیر کمتر از 3 درجه سانتی گراد مصرف کننده ناچار به انتخاب و استفاده از درایر جذبی می باشد. (نقطه شبنم عبارت است از دمایی که در آن بخار آب تبدیل به ذرات مایع می گردد.)

....